Aneta Rogalska Twój Dietetyk w Łomży

Dietetyk z Łomży o swojej pracy.

Dietetyk Łomża

Dietetyka od zawsze była moją wielką pasją. Wiedzę, którą zdobywałam na studiach oraz konferencjach i szkoleniach staram się wciąż aktualizować, by móc ją rzetelnie przekazywać osobom, które trafią do mojej poradni.

W codziennej pracy swoim pacjentom staram się uświadomić, iż dieta nie musi kojarzyć się wyłącznie z ciągłymi wyrzeczeniami, lecz również może sprawiać wiele radości i satysfakcji. Posiłki zdrowe i mało kaloryczne mogą także dostarczać wiele wrażeń smakowych.

Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny a nie schematyczny. Tworząc dietę biorę pod uwagę nie tylko ogólny stan zdrowia pacjenta (w tym przyjmowane przez niego leki), ale również takie czynniki jak preferencje żywieniowe oraz styl życia. Posiłki przeze mnie proponowane są zawsze zdrowe, smaczne i przede wszystkim skuteczne. W swojej pracy kieruję się wiedzą medyczną potwierdzoną licznymi badaniami, a nie aktualnymi trendami, które czasami mogą przysporzyć więcej szkody niż pożytku. Dobro klienta i jego zdrowie jest dla mnie priorytetem, który zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Na życzenie pacjenta mogę również dobrać odpowiednia, naturalną suplementację, która wzmocni efekty kuracji oraz wpłynie pozytywnie na ogólny stan zdrowia. Suplementy można zakupić osobiście w sklepie w mojej poradni bądź on-line w zakładce „Suplementy”.

Perfect Slim Dietetyk Łomża Ełk
Kontakt Dietetyk Łomża Perfect Slim

Poza dietetyką przedmiotem moich zainteresowań jest również psychologia. Pacjentom, którzy trafiają do mojego gabinetu zapewniam pełen pakiet motywacji i wsparcia. Z doświadczenia wiem, że poza fachową poradą pacjenci potrzebują czasami po prostu porozmawiać, by w chwilach zwątpienia na nowo uwierzyć, iż mogą na lepsze zmienić swoje zdrowie i sposób życia. Psychodietetyk wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom jestem do dyspozycji pacjenta całą dobę poprzez kontakt telefoniczny, e-mail’owy i facebook’a.

Na co dzień dążę również do promocji zdrowego trybu życia i odżywiania poprzez udział w licznych prelekcjach. Chętnie wychodzę poza mury mojej poradni by zarówno w dużym jak i małym gronie słuchaczy rozmawiać na tematy związane z żywieniem i jego wpływem na zdrowie człowieka w każdym wieku.

Serdecznie zapraszam do mojej poradni dietetycznej,

Aneta Rogalska Zapraszm Serdecznie